с. Іскрівка. Іскрівський дошкільний навчальний заклад

«Дитинство – найважливіший період

людського життя,
не підготовка до майбутнього життя,
а справжнє, яскраве, самобутнє,
неповторне життя
І від того, яке було дитинство,
хто вів дитину за руку в дитячі роки,
що ввійшло до її розуму
з навколишнього світу – від цього
значною мірою залежить,
яким стане сьогоднішній малюк».
В.Сухомлинський.

Іскрівський дошкільний навчальний заклад  розташований в мальовничому с.Іскрівка, по вулиці Шевченка,37. Прикрашає територію садочка гарний інтирєр.Садочок функціонує з 25 грудня 2005 року,загального розвитку  є комунальною власністю територіальної громади Іскрівської сільської ради.

. В закладі станом на 1 січня 2018  року функціонує 1 різновікова група.  .

На сьогоднішній день в садочку росте і виховується 25 дітей.

На щоденному контролі у адміністрації ДНЗ стоїть питання організації харчування. Відповідно до "Інструкції з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах" дошкільники забезпечені 3-х разовим харчуванням, згідно норм. Харчування смачне, здорове, різноманітне.

В організації навчально-виховного процесу колектив ДНЗ керується Законом України  "Про дошкільну освіту", "Базовим компонентом дошкільної освіти",   програмою виховання та навчання дітей від 2-х до 7-ми років "Дитина".

Педагогічний колектив творчий, постійно працює над удосконаленням форм і методів навчання та виховання дітей. У своїй роботі педагоги використовують інноваційні методики та технології.

Вихователі нашого закладу переконані, що неталановитих дітей не буває. А для того, щоб краще розкрити здібності та нахили дітей.

Життя у ДНЗ змістовне і цікаве як для дітей, так і для їх батьків. які є учасниками і гостями спільних заходів: розваг, свят, колективних переглядів, тощо. Батьки є нашими порадниками, критиками, помічниками.