с. Іскрівка. Іскрівський дошкільний навчальний заклад

Відомо навіть малюку, як добре жити в дитсадку. Прийшов - вітайся: «Добрий ранок!» Мий руки і куштуй сніданок. Немає часу на ниття, бо ждуть цікаві заняття: музичне, ліпка, малювання, ще й порахуємо старанно, розучим вірш, розкажем казку. Спіймати м'ячик? Та будь ласка! Що ще? На вулицю - гуляти, в рухливі ігри дружно грати. Ось «Гуси-гуси», «Коровай», «Автомобілі» - обирай. Обід. Поспати не забув.Так не помітно день минув!

Правила прийому

Правила прийому дітей до дошкільного навчального закладу.

Прийом дітей до дошкільного навчального закладу здійснює керівник ДНЗ протягом календарного року на підставі:

1. Заяви батьків або осіб, які їх замінюють,

2. Медичної довідки про стан здоров'я дитини,

3. Довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення,

4. Свідоцтва про народження.

Група у дошкільному навчальному закладі одна - різновікова. За дитиною зберігається місце в дошкільному навчальному закладі державної та комунальної форм власності у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній оздоровчий період (75 днів).

Відрахування дитини з дошкільного навчального закладу здійснюється:

• за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють;
    • на підставі медичного висновку про стан здоров'я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування у дошкільному навчальному закладі даного типу;
    • у разі несплати без поважних причин батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини протягом двох місяців.
    Адміністрація дошкільного навчального закладу письмово повідомляє батьків або осіб, які їх замінюють, про відрахування дитини не менш як за 10 календарних днів.

МИ ПРАЦЮЄМО НА БЛАГО КОЖНОЇ ДИТИНИ!
ЧЕКАЄМО НА ВАС У НАШОМУ САДОЧКУ!